O mnie

6Mam na imię Dawid, choć niemalże nikt do mnie tak nie mówi. Zwą mnie Ceglastym, bądź po prostu Cegłą – charakterystycznego nazwiska się nie wybiera.

Wszystko zaczęło się od Rowing Jacka z Alebrowaru, wypitego po raz pierwszy jeszcze na studiach. Potem Sylwester z Kraftem i później się już samo potoczyło.

W kwietniu 2016 r. uwarzyłem swoje pierwsze piwo i zdecydowałem się przygodę z piwowarstwem jakoś uwiecznić, początkowo jedynie na Facebooku pod szyldem Browaru Domowego Cegła. Jednak z czasem temat zaczął rozwijać się w stronę blogową, początkowo w formie wideo, teraz również i pisanej. Tak powstało Hoppy Hours.

Zawodowo pracuje w branży IT jako konsultant systemów ERP – systemów informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem. Od niemalże początków studiów, działałem w organizacji studenckiej na zasadzie wolontariatu, gdzie miałem okazje zgłębić tajniki pracy projektowej, na wszystkich jej szczeblach. Koordynowałem projekty, szkoliłem oraz szkolę w tym zakresie. Teraz tę wiedzę staram się wykorzystywać i rozwijać zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Dzięki połączeniu obu pasji, możecie śledzić tego bloga w obecnej formie.

Kontakt:

Śledź mnie również na: